משרד עו"ד לדיני משפחה: גישור וגירושין

מעוניינים לסיים את הקשר בצורה בריאה עבורכם ועבור ילדיכם?

משרדנו מתמחה בהליכי גישור ויוביל אתכם בבטחה ללא מלחמות מיותרות, הוצאות גבוהות ומבלי לפגוע ביקרים לכם מכל!

צילום: ענבל מרמרי

משרד עו"ד לדיני משפחה: גישור וגירושין

מעוניינים לסיים את הקשר בצורה בריאה עבורכם ועבור ילדיכם?

משרדנו מתמחה בהליכי גישור ויוביל אתכם בבטחה ללא מלחמות מיותרות, הוצאות גבוהות ומבלי לפגוע ביקרים לכם מכל!

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות:

המשרד ניהל כבר מאות הליכים בדיני משפחה ומתמחה בהובלת תהליכי גישור גירושין עד לכדי עריכת ההסכם ואישורו בבית המשפט בהצלחה וביעילות.
עורכת הדין רינה בר הינה מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, ובעלת הסמכה ספציפית לגישור משפחתי. אנו למודי ניסיון רב בכל הנוגע לדיני משפחה. נתקלנו במקרים רבים, מסובכים ומורכבים ובכולם הובלנו את הזוג בהצלחה לעריכת ההסכם.

כיום, עורכי דין רבים העוסקים בדיני משפחה וגירושין, יוצאים למלחמות מיותרות ודואגים להסלים את היחסים שגם ככה עלו על שרטון, וכל זאת על מנת להאריך את התהליך ולהגדיל את שכר הטרחה שלהם. משרדנו פועל בשקיפות מלאה מולכם ומאפשר לכם להיות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתהליך במטרה לפתור את הסכסוכים השונים ולהגיע להסכמות משותפות במהירות וביעילות.

כיום, ישנה ירידה של 50% בתביעות בין בני זוג במהלך הגירושין!

הליך גישור הינו ניצחון לשני הצדדים, מבחינה כלכלית, נפשית, ומעל הכל, למען שמירה על הילדים שלכם וערכי המשפחה!

אנו יודעים כמה חשובה היא זהות המגשר, המקצועיות והחתירה לפתור את הסכסוכים בדרכי שלום ולא מלחמה, היחס האישי והיכולת שלנו להגיע לעמק השווה מציב את משרדנו כאחד המשרדים המובילים בתחום הגישור גירושין ודיני המשפחה.

עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, רינה בר (צילום: ענבל מרמרי)

מאפייני המשרד:

שמירה על ערך המשפחה

משרדנו חרט על דגלו לשמור על ערכי המשפחה וכבוד הזולת ופועל בכל המישורים לסיום המחלוקות השונות באופן שימזער ככל הניתן את הפגיעה בכם ובילדיכם. האופן שבו יתנהל ההליך עלול להשפיע על ילדיכם לכל חייהם ולכן אנו מחוייבים להסתכל על היום שאחרי ולהגן על עליהם.

ליווי אישי

הליווי והיחס האישי והחם מהווה נר לרגלנו! על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עלינו לפתוח את ערוצי ההידברות מההתחלה. אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל מקרה, פשוט או מורכב, באמצעות זמינות ומקצועיות שמובילים להשגת ההסכם שיהיה מקובל וירצה את 2 הצדדים.

תחומים משלימים

בניגוד לעורכי דין העוסקים אך ורק בדיני משפחה, משרדנו יידע לתת מענה לעוד תחומים אשר אנו עלולים להיתקל בהם במהלך התהליך: חלוקת רכוש [פירוק שיתוף, חלוקה של חברה וכו'], מענה לתחום המסחרי, תביעות נזיקין, צוואות וירושות ועוד תחומים אשר עלולים לצוץ במהלך הגירושין, כך שלא תצטרכו להתרוצץ בין עורכי דין שונים ותוכלו לעבור את התהליך אצלנו מא' ועד ת'.

שקיפות

כל צעד וכל שלב נעשה בשקיפות מלאה מולכם ובזמינות מיידית. היעילות והמהירות בה משרדנו פועל מציבה את משרדנו כאחד ממשרדי הגישור המובילים בישראל.

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות:

שאלות נפוצות:

הליך של גישור גירושין בהסכמה מספק לכל אחד מההורים, את האפשרות להגדיר את המטרות שלהם לעתיד הקרוב והרחוק. השאלות הכלכליות, החינוכיות, הגיאוגרפיות, הבריאותיות, נשאלות ומדוברות עד שמגיעים לפיתרון הטוב והמתאים ביותר עבורם. הליך זה נותן להם את הכח להחליט כיצד לעצב את חייהם בשעת המשבר בו הם מצויים – דבר אשר לא מתאפשר בהליכים משפטיים או אחרים.

בנוסף לכל אלו חוסך תהליך גישור לבני הזוג המון זמן וכסף.

בהליך הגישור ניתן לדון בערכים החשובים לשני ההורים שעל פיהם יחונכו הילדים ובונים מנגנון הגנה שיעזור להם לקבל החלטות בשעה של מחלוקת הנוגעת לילדים. כאשר הילדים מקבלים את הערכים והדרך הנכונים עבורם – החרדות הנובעות מאובדן הוודאות והיציבות מתחילות להתפוגג והם מצליחים לראות את היתרונות שהם יכולים להפיק מהמצב החדש.

בנוסף, מדובר במסר חינוכי משמעותי לילדים. הם רואים את הוריהם בשעה של משבר כה קשה ומורכב, יושבים ומדברים ומגיעים ביחד לפתרונות מוסכמים. כך מועבר אליהם ללא מילים המסר שכאשר נקלעים למריבה או לסכסוך – אפשר לשבת ולדבר, וזהו ערך שילווה אותם לכל החיים.

  1. בחירת המגשר
  2. ניהול הליך הגישור
  3. עריכה וחתימה על הסכם גירושין כולל
  4. הגשת ההסכם לבית המשפט ואישורו
  5. טקס הגירושין בבית הדין הרבני

כדי לתת להסכם תוקף של פסק דין, יש לאשר את ההסכם בבית המשפט למשפחה או בבית הדין הרבני.

כששני ההורים מגיעים לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני עם הסכם גירושין מקיף שהושג בגישור גירושין וכולל את כל הנושאים – הם אינם נדרשים להגיע לפגישת מהו"ת ביחידת הסיוע. ההסכם שהושג בגישור עובר ישירות לאישור פורמלי ואין צורך בדיונים נוספים. זהו המסלול המהיר ביותר ואין בו מעורבות של אף גורם מיחידות הסיוע ו/או שירותי הרווחה.

לקוחותיי ממליצים:

Sharon Yaory
קרא עוד
אין על רינה!!! אישיות מקסימה, עו"ד מצויינת
שמואל. ע
קרא עוד
"שירות מקצועי איכותי ומהיר, מעריך כל רגע שהשקעת בשבילנו.. תודה רבה"
בנימין. ב
קרא עוד
" אין לי מילים לתאר את כל מה שעשיתם עבורי! טיפלתם לנו בניהול ההליך ועדכנתם אותנו בכל צעד. לא מובן מאליו.. תודה רבה!"
ניצן. ג
קרא עוד
" לא האמנתי שנוכל להתגרש בדרכי שלום, פניתי אלייך ועשית את הבלתי יאומן!! את מדהימה! החזרת אותי ואת המשפחה שלי למסלול "
אביעד. ח
קרא עוד
''היעילות בה רינה פעלה היא פשוט מדהימה! עברה במהירות מנושא לנושא תוך שהיא מעדכנת אותנו בכל פרט ופרט וחוסכת לנו המון כסף וכאבי ראש"
ספיר. ד
קרא עוד
''תותחים אין מילים!"
דקלה. ש
קרא עוד
''מקצועיות ואמינות"
הקודם
הבא

צרו קשר:

מגדלי הארבעה – הארבעה 28, תל אביב

© כל הזכויות שמורות