צילום: ענבל מרמרי

משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושין

עומדים לפני הליך גירושין?

משרדנו מתמחה בדיני משפחה וגירושין ויידע איך להגן על האינטרסים שלך !

משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושין

עומדים לפני הליך גירושין?

משרדנו מתמחה בדיני משפחה וגירושין ויידע איך להגן על האינטרסים שלך !

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות:

אפשר גם להתקשר:

המשרד ניהל מאות הליכים בדיני משפחה ומתמחה בהובלת תהליכי גישור וגירושין עד לכדי עריכת ההסכם ואישורו בבית המשפט בהצלחה וביעילות.
עורכת הדין רינה בר הינה מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, ובעלת הסמכה ספציפית לגישור משפחתי. אנו למודי ניסיון רב בכל הנוגע לדיני משפחה. נתקלנו במקרים רבים, מסובכים ומורכבים ובכולם הובלנו את הזוג בהצלחה לעריכת ההסכם.

כיום, עורכי דין רבים העוסקים בדיני משפחה וגירושין, יוצאים למלחמות מיותרות ודואגים להסלים את היחסים שגם ככה עלו על שרטון, וכל זאת על מנת להאריך את התהליך ולהגדיל את שכר הטרחה שלהם. משרדנו פועל בשקיפות מלאה מולכם ומאפשר לכם להיות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתהליך במטרה לפתור את הסכסוכים השונים ולהגיע להסכמות משותפות במהירות וביעילות.

משרדנו פועל ללא לאות על מנת לסיים את המחלוקת באופן שימזער ככל האפשר את הפגיעה בנפשות הפועלות!

המקצועיות והחתירה לפתור את הסכסוכים בדרכי שלום ולא מלחמה, היחס האישי והיכולת שלנו להגיע לעמק השווה מציב את משרדנו כאחד המשרדים המובילים בדיני משפחה וגירושין.

עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, רינה בר (צילום: ענבל מרמרי)

מאפייני המשרד:

שמירה על ערך המשפחה

משרדנו חרט על דגלו לשמור על ערכי המשפחה וכבוד הזולת ופועל בכל המישורים לסיום המחלוקות השונות באופן שימזער ככל הניתן את הפגיעה בכם ובילדיכם. האופן שבו יתנהל ההליך עלול להשפיע על ילדיכם לכל חייהם ולכן אנו מחוייבים להסתכל על היום שאחרי ולהגן על עליהם.

ליווי אישי

הליווי והיחס האישי והחם מהווה נר לרגלנו! על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עלינו לפתוח את ערוצי ההידברות מההתחלה. אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל מקרה, פשוט או מורכב, באמצעות זמינות ומקצועיות שמובילים להשגת ההסכם שיהיה מקובל וירצה את 2 הצדדים.

תחומים משלימים

בניגוד לעורכי דין העוסקים אך ורק בדיני משפחה, משרדנו יידע לתת מענה לעוד תחומים אשר אנו עלולים להיתקל בהם במהלך התהליך: חלוקת רכוש [פירוק שיתוף, חלוקה של חברה וכו'], מענה לתחום המסחרי, תביעות נזיקין, צוואות וירושות ועוד תחומים אשר עלולים לצוץ במהלך הגירושין, כך שלא תצטרכו להתרוצץ בין עורכי דין שונים ותוכלו לעבור את התהליך אצלנו מא' ועד ת'.

שקיפות

כל צעד וכל שלב נעשה בשקיפות מלאה מולכם ובזמינות מיידית. היעילות והמהירות בה משרדנו פועל מציבה את משרדנו כאחד ממשרדי הגישור המובילים בישראל.

תחומי ההתמחות של משרדנו:

עריכת הסכם גירושין
הסכם גירושין הוא הסכם הנחתם בין בני זוג נשואים המעוניינים להתגרש בהסכמה, ובו מוסדרים העניינים הקשורים בסיום החיים המשותפים ביניהם [כמו: חלוקת רכוש, חלוקת חובות ומשכנתאות, תשלומי מזונות ועוד]. הליך זה הוא הליך קצר החוסך את התמשכות הדיונים בהליכי גירושין רגילים ואת ההוצאות הכרוכות בכך.
להשארת פרטים
הליך גישור
גישור הינו הליך לפתרון סכסוכים ומחלוקות מחוץ לערכאות המשפטיות. מטרת הגישור היא לנסות ולמצוא פתרון לסכסוך ולמחלוקות הרבות בעזרת מגשר מיומן בפתרון סכסוכים אשר מסוגל להציע לצדדים פתרונות יצירתיים ומגוונים לעניינים השנויים ביניהם במחלוקת. יישוב סכסוך מתאים במקרים בהם לא עולה בידי בני זוג להגיע להסכמות ולהסכם גירושין, ואז מתעורר הצורך בניהול הליך משפטי. יש שתי ערכאות המוסמכות לנהל הליכים אלו, בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.
להשארת פרטים
תשלומי מזונות
סוגיית מזונות הילדים הינה מורכבת ותלויה בגורמים רבים כמו מצבם הכלכלי של ההורים, צרכי הילדים ועוד. בכל מקרה גירושין הכרוך בסוגיית מזונות ילדים מומלץ לפנות לייעוץ משפטי ע”י עו”ד גירושין המומחה בתחום גם אם אתם מצליחים להגיע להסכמה הדדית בנושא עם בן הזוג.
להשארת פרטים
משמורת ילדים והסדרי שהות
על ההורים לקטינים מוטלת חובה לדאוג לחינוכם, גידולם ורווחתם הרפואית והנפשית. בזמן גירושין, על ההורים לקבוע מי יגדל את הילדים. במידה ואינם מסוגלים להגיע להסכמה, נדרשת ערכאה שיפוטית שתקבע מי יחזיק בילדים ומה יהיו זכויותיו של ההורה שאינו מחזיק בהם (הסדרי ראייה).
להשארת פרטים
חלוקת רכוש ואיזון משאבים
פירוק שיתוף לדירת המגורים – הנכס בעל הערך הרב ביותר, אשר סביבו מתרחשות מחלוקות רבות וסבוכות. למרבית הזוגות ישנה רק דירה אחת בבעלותם ובמקרים רבים ילדי בני הזוג עדיין קטינים וזקוקים לקורת גג יציבה. חשוב להדגיש כי התנהלות בלתי זהירה ושקולה בכל הקשור לפירוק שיתוף בגירושין עלולה להביא להפסד כספי עצום ולעוגמת נפש רבה לכל הנוגעים בעניין ובמיוחד לילדים המשותפים.
להשארת פרטים
מוניטין ונכסי קריירה
במקרה של גירושין וחלוקת רכוש משותף, נכסי קריירה ומוניטין ייחשבו כרכוש משותף: הוויתור האישי על פיתוח קריירה למען בן הזוג הוא זה אשר יזכה את הצד השני גם בחלק מהמוניטין ונכסי הקריירה של הצד האחר, שכן, יכולת ההשתכרות שלו גבוהה באופן משמעותי ואי חלוקת נכסי הקריירה תגרום לחוסר שיוויון וצדק.
להשארת פרטים
הקודם
הבא

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות:

אפשר גם להתקשר:

לקוחותיי ממליצים:

Sharon Yaory
קרא עוד
אין על רינה!!! אישיות מקסימה, עו"ד מצויינת
שמואל. ע
קרא עוד
"שירות מקצועי איכותי ומהיר, מעריך כל רגע שהשקעת בשבילנו.. תודה רבה"
בנימין. ב
קרא עוד
" אין לי מילים לתאר את כל מה שעשיתם עבורי! טיפלתם לנו בניהול ההליך ועדכנתם אותנו בכל צעד. לא מובן מאליו.. תודה רבה!"
ניצן. ג
קרא עוד
" לא האמנתי שנוכל להתגרש בדרכי שלום, פניתי אלייך ועשית את הבלתי יאומן!! את מדהימה! החזרת אותי ואת המשפחה שלי למסלול "
אביעד. ח
קרא עוד
''היעילות בה רינה פעלה היא פשוט מדהימה! עברה במהירות מנושא לנושא תוך שהיא מעדכנת אותנו בכל פרט ופרט וחוסכת לנו המון כסף וכאבי ראש"
ספיר. ד
קרא עוד
''תותחים אין מילים!"
דקלה. ש
קרא עוד
''מקצועיות ואמינות"
הקודם
הבא

צרו קשר:

מגדלי הארבעה – הארבעה 28, תל אביב

© כל הזכויות שמורות